Útulek Jimlín - O nás - Nadační fond - Slza zvířat “An animal’s tear”

Přejít na obsah


Náš útulek vznikl v roce 2002 původně jako útulek kočičí. Ke konci roku 2004 začali být do útulku přijímáni i psi. A tak v dnešním útulku pro opuštěná zvířata v Jimlíně naleznete psy, kočky ale i třeba hospodářská či exotická zvířata. Dnešní kapacita pejsků je 45, kočiček 7. Pokud se ale jedná o dobře snášenlivá zvířata, která mohou obývat kotec společně, je v útulku možné mít zvířátek daleko více.
Útulek je soukromé zařízení a jsou k nám přijímána zvířata pouze na základě smluv s obcemi, městy, ÚZSVM či přímo od majitele. Pokud je volné místo, je zde možné ubytovat i zvířátko na „hotel“. Asistujeme  s příslušnými orgány při otevírání bytů, aut a domů (umrtí, exekuce..), či při odebírání zvířat Státní veterinární správou, Také přednášíme o útulku a zvířatech ve školách či na besedách. Často nás navštěvují exkurze ze školek, škol, příměstských táborů či jiné organizace. Prezentujeme se i na různých akcích, výstavách, událostech a voříškiádach. V útulku pořádáme 2x do roka dny otevřených dveří a to o velikonočních a vánočních časech, kdy nás často navštěvují naši bývalí svěřenci se svými páníčky.  
Útulek najdete v obci Jimlín, ležící asi 6km JZ od Loun v Ústeckém kraji, nachází se hned pod zámkem Nový Hrad Jimlín.
Pejsci se u nás v útulku čipují a někteří i kastrují. Do adopcí jsou vydáváni pouze po splnění adopčních podmínek.
Pro odchyt jsme k dispozici prakticky nonstop. Pro veřejnost, venčitele a zájemce o adopci jsme tu každý den v provozních dobách.
Veškeré informace (provozní dobu, podmínky adopce, jak nám můžete pomoci či nás podpořit,zvířátka k adopci a další užitečné informace) najdete na našich webových stránkách www.utulek-jimlin.cz .
Na našich facebookových stránkách najdete fotky našich chlupáčů k adopci, fotky z akcí, venčení, co se darů a transparentu týká a taky fotky z nových domovů.
Je nás možné najít na webu, facebooku, Instagramu či Rajče.cz
          

Útulek pro opuštěná zvířata    David Kubalík     Jimlín 242          440 01 Louny                Tel: 604451258 (8-18h )    utulek.jimlin@centrum.cz     utulek-jimlin@seznam.cz


                                                   


Ladislav Zimmermann © 2018
SLEDUJTE NÁS! SDÍLEJTE NÁŠ PROJEKT!
Email: info@slzazvirat.cz  Telefon: 702 333 303  IČO: 07492197
TRANSPARENTNÍ ÚČET: 2302070484/2010
Návrat na obsah