3. narozeninový ples Slzy zvířat - Nadační fond - Slza zvířat “An animal’s tear”

Přejít na obsah
Třetí výroční ples Nadačního fondu Slza zvířat.
 
„ Na svět se narodil, tak jako každý z nás, ale čím se provinil.. Netuší…“ Tak začínají slova jedné úžasné písně, která poprvé zazněla veřejně v sobotu 11.9.2021, kdy Nadační fond Slza zvířat oslavil své třetí narozeniny, ale o písni později.
 
Ano – je tomu tak, již tři roky ! Tři roky plné emocí, vášně, porozumění, lásky.. Tři roky plné pomoci, rozdání 76 tun krmiva v neuvěřitelné hodnotě více jak čtyři milióny korun. Pomoc ve formě pamlsků či kloubní výživy, přímé finanční podpory 56 tisíc korun, podpory ve formě mobilních telefonů a internetu  zdarma pro útulky prostřednictvím svého TOP sponzora Green-net - Vojtěcha Seidla, zviditelňování partnerských útulků na internetu. To je jen část věcí, které Slza stihla za tři roky své existence. A to vše se musí oslavit.
 
 V sobotu tedy proběhl v pořadí již třetí ples, který byl plný překvapení. Celým večerem nás prováděla Miss World Czech Republic 2021 Karolína Kopíncová, společně se známým a báječným hercem Miroslavem Šimůnkem. Oběma to krásně šlo a na plese nás skvěle bavili. Moderování plesu je jednou z nejdůležitějších věcí a můžeme říci, že tohle zvládli oba na jedničku. Ale nebyli sami. Vystoupilo zde několik dalších úžasných lidí. Zazpívaly nám například zpěvačky Tereza Taliánová, Marie Rezlerová, Vanesa Vrbovcová, Lucie Brzáková, Lucie Hančlová a Michaela Burešová či naše oblíbená kapela Melodica, ke které se ještě dostaneme. Vystoupil zde skvělý imitátor Zdeněk Barnett – jeho podaní Karla Gotta zvedlo na nohy úplně celý sál nebo úmělec Milan Pitkin, který nás skvěle pobavil. Dále jsme mohli vidět 4TETy – skvělé a okouzlící ženy, skupinu objev roku 2019 Jamaron, která byla jako vždy za srdce beroucí, Saffron Tribe – můžu vám říct, že jestli do té doby bylo na plese teplo, žhavé vystoupení tomu jen přidalo a Bolly Ladies, které předvedlo originální a fantastické vystoupení. A nesmíme zapomenout na krásné dívky z Beauty Girl Junior. Na plese jste také mohli zahlédnout naše roztomilé plyšáky Slzičku a Štěstíčko ( víme z první ruky, že v Slzičce bylo obrovské vedro, Štěstíčka výpověď naštěstí nemáme).
 
 Toto vše by se nemohlo dít bez našich skvělých sponzorů a partnerů. Jak za píseň, o které si budeme povídat, tak za ples vděčíme Generálnímu sponzorovi Autoškole Emco a Ivanu Koblásovi - Remax Synergy Teplice – realitní služby. Hlavním sponzorem je Telly.cz – Ladislav Zimmermann. Dále superdrinky.cz, Gren-net, Ing. Jana Trousilová - Vedení účetnictví a daňové evidence, Sladká Grácie (mňam – dorty byly naprosto úžasné !) paní Mgr. Ilona Popelářová, Šlepr s.r.o. - výroba lahůdek, Turbo Pizza, Rybízák.cz – zvláště paní Kristýně Kubíkové, která pro nás zajistila na ples speciálně vyrobené víno s etiketou pejska, Bis Czech – Ing. Roman Hudek, Golden Gate Teplice – paní Michaele Křepelové, která se stává naších novým Top sponzorem a v neposlední řadě také Vodafonu - Ing. Janě Vorlíčkové, která věnovala úžasné věci do tomboly. Když už jsme u tomboly, celý večer jste v pozadí mohli vidět stůl plný tajemných věcí, které jste mohli vyhrát na losy. Za uskutečnění tomboly vděčíme naší milé slzičce Klárce Nosovské. Z tomboly se vybralo neuvěřitelných 15.200 Kč ! Tato částka byla následně rozposlána mezi partnerské útulky Galgo v nouzi z.s, Útulek Jimlín, Loz Olomouc, Útulek Ciboušov Klášterec nad Ohří a Azyl Lucky, každému z nich jsme poslali 3040,- Kč. Děkujeme našemu mediálnímu partnerovi JV Press - Janu Vranému a fotografům Miroslavovi Erbenovi a Evě Macháčkové. Speciální poděkování posíláme také do Safa Studio Teplice a hlavně Dannymu Dvořákovi, který nám naše krásné Slzí hostesky velmi krásně učesal.

 No a teď co ta píseň, co Melodica ? Jak jste již na začátku četli.. Věty o narození. Tak jak se zrodil každý z nás, tak se zrodila i tato píseň, která nás provedla životem nechtěného pejska. Všichni víme, že každý nový život je úžasný, ale velmi záleží jako kdo nebo co se narodíte.. A také kde.. Ne každý má to štěstí, ne každý může mluvit a tím se pokusit cestu životem ulehčit. Kapela Melodica pro nás zvládla nemožné. Natočit klip, který je plný emocí, klip o opuštěném pejskovi, který má zvláštní sen poté, co byl ponechán svému osudu venku uvázán. Sen o novém domově, sen o adoptivních rodičích. V klipu si tyto rodiče zahrála dvojka Miroslav Šimůnek a Veronika Zimmermanová, majitelka a skutečná postava organizace Galgo v nouzi paní Magda Urbíková Lacinová, slečna Tereza Taliánová a sladká holčička Viktorie Pulchartová. Původní předlohou je pudlice Kuši, která to neměla zrovna jednoduché a nyní žije v dočasném domově u Magdy s ostatními pejsky. Výběr náhradníka byl ale jednoduchý, skvěle se v roli uplatnil fešák Vikýř, který žije taktéž v Galgo v nouzi a čeká na krásný nový domov. Bohužel.. Jak již v písni vidíte, byl to jen sen a takové sny mají všechna opuštěná zvířátka. Děkujeme tímto kapele Melodica, A2Z Studio Prague a zpěvákům Michaele Burešové, Adélce Slukové, Vanese Vrbovcové, Nikole Šmídové, Tereze Taliánové, Hance Ježkové, Radkovi Ježkovi a Filipovi Ježkovi, že zvládli nemožné.
 
 Tímto děkujeme všem účinkujícím a všem co se podíleli na plese, na tvorbě písně, na tombole. My nepřestaneme a budeme chtít víc…
SPONZOŘI 3. NAROZENINOVÉHO PLESU SLZY ZVÍŘAT
Návrat na obsah