Darujte s námi krmivo zvířatům v nouzi - Nadační fond - Slza zvířat “An animal’s tear”

Přejít na obsah
Máme neuvěřitelnou zprávu pro všechny milovníky zvířat! Společnost  Purina se nedávno rozhodla zapojit lidi do důležitého projektu darování  krmiva pro útulky a organizace bojující o lepší život zvířat. Od 10.  května do 23. května probíhala akce nazvaná "Darujte s námi krmivo  zvířatům v nouzi" ve spolupráci s obchodním řetězcem Globus, která měla  za cíl získat ještě více potravy pro opuštěná zvířata v útulcích a  dočasných domovech.

Přímo  na webu společnosti Purina byli lidé informováni o této skvělé  příležitosti pomoci. Zákazníci měli možnost sami podpořit zvířata  zakoupením 2 balení krmiv v obchodním řetězci Globus a podpořit tak  útulky další 1 porcí, kterou Purina odešle navíc své dosavadní pomoci  útulkům a organizacím, která jen za poslední rok činila v  celorepublikovém měřítku více jak 65tun.

Jedním  z hlavních cílů této akce bylo upozornit na problematiku opuštěných  zvířat a jejich potřebu správné výživy. Proto na webu Purina nejen  informovali o samotné akci, ale také aktivně odkazovali na stránky  organizace Slza zvířat. Nadační fond Slza zvířat je známá nezisková  organizace, která podporuje útulky, organizace a jednotlivce, kteří se  prokazatelně starají o opuštěná zvířata po celé zemi.
Důležité  je zmínit, že i když byl odkaz směřován na web Slza zvířat, veškeré  dary, které byly v rámci této akce vybrány, byly distribuovány do  různých útulků po celé zemi. Cílem bylo pomoci co největšímu počtu  zvířat a podpořit úsilí těch, kteří se o ně starají.
Společnost  Purina je hrdá na svou spolupráci s organizacemi zabývajícími se  ochranou zvířat a věří, že tato akce přispěla k lepšímu životu mnoha  zvířat. Díky štědrým příspěvkům lidí mohou útulky poskytovat správnou  výživu a péči těmto opuštěným tvorům. Darování  krmiva je jedním z mnoha způsobů, jak pomoci zvířatům v nouzi. Každý  příspěvek, ať už je malý nebo velký, může udělat obrovský rozdíl v  životech těchto zranitelných tvorů.

Návrat na obsah