10.000.000 pomoci - Nadační fond - Slza zvířat “An animal’s tear”

Přejít na obsah
Ahoj  Slzáci, píše se datum 5. 6. 2019 a Slza zvířat začíná novou spolupráci s  Nestlé Purinou PetCare.  Když jsme se společností Purina začínali, tak  jsme  ještě netušili, že tato spolupráce nabere tak obrovských měřítek a  pomoc se dostane napříč celou českou republikou kde pomůže stovkám,  dokonce tisícům pejskům a kočičkám. Blížíme se pomalu k částce  neuvěřitelných 10.000.000 Kč v krmení, které bylo Purinou věnováno Slze  zvířat, a která následně veškeré krmení rozdala organizacím, spolkům,  dočaskářům i jednotlivcům, kteří zasvětili svůj čas pomoci opuštěným,  týraným a nechtěným zvířecím chlupáčům!  Naše společná pomoc jim tak   usnadnila již tak nelehkou práci A pojďme si říct, kdo a proč za  veškerou tou obrovskou pomocí stojí. Kromě celé Puriny Nestlé PetCare,  zaměstnanců, skladníků a řidičů je tu moc milá paní Lenka Vašutová, (v  Slze přezdívaná Anděl chlupáčů), která to, že pomáhá, a nejen  prostřednictvím Slzy zvířat bere opravdu od srdce a zcela vážně. Za  celou Slzu zvířat, za všechny pejsky a kočičky, bychom chtěli Lence a  všem z Puriny, kteří opravdu od srdcem pomáhají zvířatům v nouzi moc  poděkovat, Vaší pomoci si nesmírně vážíme!
Dovolte  nám, abychom vám představili také místa, kde Purina pomohla  dodávkou svého krmení. Tyto jména dávají konečný článek, skvěle  fungující spolupráce. Spolupráce, která nám umožnila za více jak 2 roky  pomoci tolika pejskům i kočičkám a to právě díky Purině. Tato pomoc  putovala mezi tyto útulky a dobrovolníky.  Do karlovarského kraje putovala pomoc od Puriny spolku Samuel kočkám v  nouzi z.s.,útulku Konec toulání, spolku AICHA-animal rescue volunteers  z.s, útulku Láskou ke Kočkám Sokolov, krmičkám Dagmar Pecháčkové, Janě  Paříkové, Heleně Sehling, které se starají o krmná místa, stejně jako  pan Lukáš ,ale také do Horní Hraničné pro psí útulek a také do  Záchytného zařízení pro psy v Sokolově na ranči Vránov, či do Útulku  Klášterec N. Ohří a mnoha dalším organizacím a spolkům.
Další  pomoc od Puriny jsme vezli do Proboštova útulku Galgo v Nouzi, kde jsme  také navázali novou spolupráci s Purina ProPlan a pomoc putovala dál do  spolku  Andělé tlapek, kde  prošlo krmení přísnou kontrolou Nory a  Jessie a bylo jednoznačně odhlasováno, že je krmení naprosto v pořádku.   Pomoc od Puriny také putovala například do útulku Jilmín, také do  organizace Pejsi a kočičky, Útulku Olomouc Loz Čr, Editě Palánové z  Teplic, paní Jakešové z Proboštova, do Spolku na ochranu zvířat  Litoměřicko, Libochovic, Organizaci koček v Žatci, Kristě Bělohoubkové  společně s  Ludmile Černé, které zajišťují krmná místa.   
Pomáhat zvířatům bylo vždy náročné a nyní toto platí dvojnásob. Tahle pomoc vyžaduje obrovské srdíčko a ještě více odolnou psychiku, protože všichni ti lidé , kteří pomáhají zažívají velký kolotoč emocí a pocity smutku, radosti, bezmoci a štěstí jsou jako na houpačce. Společnost Purina tohle vše velmi dobře ví, protože srdcem společnosti jsou milovníci zvířat a tak vědí co jim chutná, co potřebují a také jak těžké to někdy je. Jsme tedy velmi hrdí na to, že díky společnosti jsmke vlastně takový zvířecí milionáři . Nikoliv milionáři do počtu zvířat, ale milionáři do počtu pomoci, radosti, štěstí a lásky a jsme rádi, že se o tohle milionové štěstí můžeme podělit s vámi.
Jak tedy vidíte, tak vše je především o dokonalé spolupráci, lásce a podpoře. Vše toto ve společnosti Purina máme. Jsou pro nás skvělým partnerem pro spolupráci, vše dělají s láskou k opuštěným zvířatům a vždy nám byli, jsou a věříme, že  i nadále budou velikou podporou. Popřejme si tedy všichni společně do budoucna, aby naše skvělé partnerství se společností Purina jen kvetlo a dělalo dál radost všem kočičím i psím parťákům.
Návrat na obsah