Radost pro děti z Tuchlova! - Nadační fond - Slza zvířat “An animal’s tear”

Přejít na obsah
S láskou k zázrakům tentokrát jinak..
Srdíčka na dálku..

Včerejší den byl pro  nás úžasný a zároveň psychicky smutný. Naše plánovaná charitativní akce,  která se včera konala v Dětském domově v Tuchlově měla být hlavně pro  každé jednotlivé dítě jedním ze zážitků, které by si mohlo pamatovat a  zároveň akcí, která všem měla ukázat, jak moc důležitá je další generace  lidí, kteří mohou pomáhat.
Dětem jsme slíbili  něco více, než jen mávání na dálku.. Jenže.. Situace je taková, jaká je a  tak zůstalo jen u pohledů za okny. Snad vás děti potěší dárky, které  jsou od srdíčka dané. A slibujeme, že jakmile to situace dovolí, plně si  vynahradíme slíbenou zábavu ❤️.
Tímto i za nás  moc děkujeme za podporu Miss Czech Republic, Miss World Czech Republic 2020 Karolínce Kopíncové, za  krásný charitativní projekt, na kterém se s námi podílela, kdy se dětem v  rámci akce povedlo uspořádat sbírku ošacení a kosmeticky pro domov.  Děkujeme také kreativnímu řediteli Miss Czech Republic za účast Sam  Dolce - děkujeme, že myslíte na ostatní, což je v této pozici málokdy  viděno. Dále také Miss Supranational Czech Republic Angie Kostyshynové za  účast a podporu a také zpěvačce a herečce Terezce Taliánové, nové hostesce Slzy zvířat Tereze Kotrbové, a celému týmu Slzy zvířat.

Děkujeme, že jste s námi

Návrat na obsah