Další velká pomoc od Puriny - Nadační fond - Slza zvířat “An animal’s tear”

Přejít na obsah
Nadační fond Slza zvířat velice děkuje společnosti Purině za 3.2 tuny darovaného kvalitního, prémiového krmiva pro psy a kočky. Kvalitní péče o naše čtyřnohé přátele má pro nás zásadní význam. Díky štědrosti společnosti Purina, mohou útulky a organizace, které pečují o opuštěná a týraná zvířata tuto péči poskytovat na mnohem vyšší úrovni. Kvalita výživy hraje klíčovou roli v životě našich mazlíčků. Odborníci dlouhodobě zdůrazňují, že vhodná a vyvážená strava podporuje zdraví, vitalitu a celkovou pohodu psů a koček. A právě zde vstupuje do hry Purina, světově uznávaný výrobce krmiv, který se specializuje na vývoj a výrobu vysoce kvalitního prémiového krmení pro domácí zvířata. Slza zvířat je nezisková organizace, která se věnuje ochraně a podpoře zvířat v nouzi. Naše snaha směřuje k zajištění kvalitního prémiového krmiva pro útulky, organizace i jednotlivce, v jejíchž péči čekají opuštěná a týraná zvířata na nový domov. Díky podpoře zodpovědných partnerů jako je Purina, jsme schopni poskytovat nejen lásku a péči, ale také kvalitní stravu, která je základem pro dlouhý a šťastný život našich chlupáčů. Věříme, že spolupráce s takovým významným partnerem jako je Purina, nám umožní dále rozvíjet naše projekty a přinášet pomoc a naději tam, kde je to nejvíce potřeba. Děkujeme Purině za jejich závazek kvality, péče a ochrany zvířat a za to, že nám umožňuje pokračovat v naší důležité a prospěšné práci.

S láskou k zázrakům Slza zvířat
Slza zvířat a Andělé tlapek předali krmení od Purina potřebným organizacím

Organizace zaměřené na ochranu a péči o zvířata, Slza zvířat a Andělé tlapek nedávno opět spojili síly a opět pomáhali. Dary krmení od společnosti Purina byly předány několika význačným organizacím a dobrovolníkům, kteří se oddaně věnují podpoře zvířecích přátel v nouzi. Těmito organizacemi jsou Samuel kočkám v nouzi z.s., Městský útulek pro opuštěná a zatoulaná zvířata v Děčíně, Kočičí tlapky Žatec z.s., Zvířátkov a Záchytné zařízení pro psy Sokolov na ranči Vránov. Tyto útulky a organizace hrají klíčovou roli v péči o opuštěná a zneužitá zvířata, poskytují jim dočasné útočiště, léčbu a hledají pro ně nové, trvalé domovy. Slza zvířat a Andělé tlapek nezapomněli ani na individuální snahy dobrovolníků, kteří se věnují pomoci zvířatům v nouzi. Paní Libuše Jakešová a pan Ivan Mansfeld dlouhodobě prokazují lásku a péči o zvířata, a to jim bylo oceněno tím, že jim bylo předáno krmení pro podporu jejich úsilí. Koordinaci a předání si vzala na starosti paní Iva Hudková, které moc děkujeme. Dary od společnosti Purina jsou skutečnou podporou pro chod těchto organizací a útulků. Kvalitní strava je klíčovým faktorem v zajištění dobrého zdraví a pohody zvířat, a proto je tato podpora nesmírně ceněná. Slza zvířat a Andělé tlapek tímto krokem ukázali, že spojené síly mohou mít velký vliv na zlepšení podmínek pro zvířata v nouzi.
Tato spolupráce představuje vzorový příklad toho, jak organizace a jednotlivci mohou společně působit na prosazení většího ohledu na zvířata a jejich potřeby. Jejich péče a podpora jsou pro zvířata znamenáním naděje a nových začátků. Společnost Purina, Slza zvířat a Andělé tlapek si zaslouží ocenění za svou angažovanost a péči o zvířecí svět. Tato společná snaha o pozitivní změny je inspirativní a motivující pro všechny, kdo chtějí přispět k ochraně a blahobytu našich zvířecích společníků.
Návrat na obsah