Přidat se k Slze zvířat - Nadační fond - Slza zvířat “An animal’s tear”

Přejít na obsah
Chci se stát členem (hosteskou) Nadačního fondu - Slza zvířat.
Pokud jste si odpověděli ano, jste o krok blíže změnit s námi svět! Velmi si vážíme každého člověka, kterému není lhostejný osud zvířat bez "úplného" domova. Nicméně.. K naší dlouhé cestě nestačí jen jeden krok. Druhým krokem je projít naše webové stránky a souhlasit s cílem cesty. Vědět, co obnáší vydat se dál a u čeho se chceme zastavit. Někdy je to i běh a Vy musíte mít otevřené srdíčko, aby jste tento náročný běh zvládli. Třetím krokem jsou ukazatele, podle kterých Slza zvířat plánuje cestu a na těch je napsáno - důvěra a spolehlivost. Bez toho se žádná cesta neobejde, protože je to jako jít dlouhou trasu bez vody. Prosím zodpovězte si nejprve v duchu, zda první tři kroky zvládnete a pokud ano, zbytek cesty už půjdete s námi a my nenecháme nikoho, aby zabloudil. Níže je krátký formulář na vyplnění, ať víme, kdo všechno se s námi do světa vydá. Děkujeme!
A jak taková pomoc v závěru vypadá? Pojďme si říct, co vše takový jednotlivec ve Slze zvířat může dokázat. Náš tým doposud zvládnul rozdat mobilní telefony za 80.000 Kč a tím pomohl k většímu zviditelnění všech partnerských útulků. Spolu se sponzory Nestlé Purina PetCare, jsme již rozdali krmivo v neuvěřitelné hodnotě 4.500 000 Kč! Protože plná bříška, jsou šťastná bříška. A protože do každého partnerského útulku jezdíme osobně se přesvědčit, zda vše klape, vždy s sebou bereme i něco navíc. Útulky pravidelně mohou počítat s nějakým menším bonusem v podobě materiální či finanční pomoci. Ale to zdaleka není vše a určitě zdaleka nekončíme.  Pomáhejte s námi, protože Slza je cesta S Láskou kzrakům. Jo a piškoty, hlavně nezapomeňte na piškoty!!
Přidat se do týmu
Stát se hosteskou
Sponzorem Slzy
Účinkujícím pro Slzu
Mediálním partnerem
OstatníOdesláním formuláře a po schválení souhlasíte a udělujete souhlas se zveřejněním informací, včetně fotografie na našich webových stránkách! Prosíme, aby jste neposílali žádné osobní údaje (datum narození, rodné číslo a celou adresu.) Dále berete na vědomí, že Vaše pomoc není nijak honorována, jedná se o charitativní pomoc směřující k pomoci a propagaci zvířecích útulků, nebo zvířat samotných.
Návrat na obsah