Nela Kailová - Nadační fond - Slza zvířat

Přejít na obsah

Nadační fond Slza zvířat se rozhodla podpořit úspěšná a krásná zpěvačka a herečka s velkým srdcem Nela Kailová. Velice si vážíme, že se Nela rozhodla spolupracovat a podporovat právě Slzu.

Nela Kailová se narodila 11.11.2001
Od čtyř let se věnuje tanci a  zpěvu. V šesti letech začala hrát na klavír. Nyní chodí na tanec do  tanečního studia TSKH Most a to na latinu a mix moderního tance. Jako  herečku můžete Nelu vidět v televizním seriálu „Ulice“, objevila se v  seriálech „Vyprávěj“ a „Ordinace v růžové zahradě“. V Mosteckém divadle  hraje v inscenaci „Platit se nebude“, kde tančí a zpívá.

Nela navštěvuje hodiny klavíru a zpěvu.

Ráda zpívá taneční písničky. Sama však poslouchá všechny žánry.

Zúčastnila  se několika pěveckých soutěží. Např. Porta 2010 a 2011, kde získala 2.  místo, v roce 2010 vyhrála soutěž Talent Junior a o dva roky později se  umístila na 2. místě soutěže Vejprtský drozd. Stejné místo obsadila také  v soutěži Little Star 2013.

V roce 2014 vyhrála rozhlasovou  kategorii pěvecké soutěže s mezinárodní účastí Česko zpívá. Jako cenu  získala profesionální focení a profesionální nahrávku, která se právě  objevila v rádiích. K písničce Rebelka se natočil také videoklip. Nela  se hlasila na hudebně dramatickou konzervatoř a byla úspěšná.

Ladislav Zimmermann © 2018
SLEDUJTE NÁS! SDÍLEJTE NÁŠ PROJEKT!
Návrat na obsah