Azyl Lucky - O nás - Nadační fond - Slza zvířat “An animal’s tear”

Přejít na obsah
Azyl Lucky
(tak jak ho vidíme dnes od roku 2013)
Paní Zárubová zachraňuje a pomáhá  zvířátkům celý život, přes 20 let už jako útulek, který provozovala  ještě dřív, než dovršila důchodového věku.
Kapacita azylu je 80 koček - po většinu  času přeplněn - přímo v azylu jich bývá 60-70 + dvě depozita, ve kterých  je celkem asi 25 kočiček + domácí dočasná péče, v které je nyní kolem 5  koček.
Azyl neposkytuje pomoc jen kočkám, ale i  malým psům, ježkům, králíkům, morčatům, suchozemským želvám a vodním  želvám (želvy z Azylu žijí již několik let v plzeňské zoo)
Depozitum JEŽČÍ VESNIČKA se nachází u paní  Marty ve Mšených Lázních - na zahradě má několik ubikací s možností  přezimování a jídlem  pro ježky, odkud mohou chodit dál do polí a lesa,  většina se sem vrací na jídlo. Marta pečuje i o několik zachráněných  králíků

A o co se snažíme ?
- záchrana, péče a léčení zraněných a týraných zvířat - po ošetření, vyléčení, kastraci hledáme kočičkám nový domov.
- šíříme osvětu o důležitosti kastrací koček, chodíme za žáky do škol (povídání o zvířátkách s diskusí).
Azyl je zapojen do  televizního projektu  CHCETE MĚ?, internetových nákupů přes GIFT, Click  and Feed, KOČIČÍ PŘÁNÍ (přesto se od začátku léta umíťovat skoro nedaří)
V současné době věnujeme navíc svou  vlastní práci a nemalé finance na přestavbu pořízeného objektu v  Libochovicích pro kočičky, které se neumístí a budou muset v azylu  dožít, tzv KDD kočičí domov důchodců
ZDE BY SE NÁM MOC HODILA FINANČNÍ INJEKCE
Ladislav Zimmermann © 2018
SLEDUJTE NÁS! SDÍLEJTE NÁŠ PROJEKT!
Email: info@slzazvirat.cz  Telefon: 702 333 303  IČO: 07492197
TRANSPARENTNÍ ÚČET: 2302070484/2010
Návrat na obsah