Andrea Prchalová - Nadační fond - Slza zvířat “An animal’s tear”

Přejít na obsah
V 19 letech se Andrea Prchalová, coby studentka  Fakulty humanitních studií Univerzity Karlovy, stala 2. vicemiss v  soutěži krásy Miss Czech Republic 2019.
  
„Jít do neznáma je lepší než zůstat tam, kde nic není," uvedla na webu soutěže jako svůj oblíbený citát Andrea Prchalová, a to ještě jako jedna z adeptek na titul Miss Czech Republic 2019, kdy byla studentkou Fakulty humanitních studií pražské UK.
O své budoucnosti finalistka soutěže Andrea Prchalová  ještě tehdy neměla úplně konkrétní představu. „Moje priority se mi  postupem času mění nebo se posouvají dále, ale především bych chtěla  dostudovat, cestovat, mít zdravou rodinu, být šťastná a úspěšná. “ Smysl života Andrea Prchalová popsala takto: „Překonávat své vlastní cíle, pomáhat ostatním, být úspěšná a obklopována skvělými inspirativními lidmi.“ V únoru 2019 se Andrea Prchalová stala 2. vicemiss Miss Czech Republic. Jako své tři základní priority, kterých, jak podotkla, má více, jmenovala lásku, úspěch a spokojenost. Mezi záliby Andrey Prchalové patří především tanec,  jemuž se věnuje od raného věku. Dále ráda cestuje a poznává nové země.  Její nejoblíbenější kuchyní je italská, nejvíce si pochutná na krémovém  risottu.

Návrat na obsah